غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

شماره پیراهن بازیکنان تیم ملی در جام جهانی رونمایی شد

بازیکنان تیم ملی در تصویر تیمی خود پیش از جام جهانی جهت نخستین بار لباس‌های شماره‌دار رسمی خود را به تن کردند.  شماره پیراهن بازیکنان تیم مل..

ادامه مطلب

جادوگر داد زد و صورتجلسه را پاره کرد!

نام علی کریمی با جنجال عجین شده؛ این بار ولی خبری از دعواهای جادوگر فوتبال با فدراسیون و مسئولانش نیست.موضوع راجع به جلسه او با مسئولان سپیدرود است که با فر..

ادامه مطلب

ادامه اقتدار صدرنشین بوندس لیگا ، بایرن مونیخ از سد شالکه گذشت

تیم فوتبال بایرن مونیخ در دیدار حساس برابر شالکه به پیروزی رسید تا به اقتدار خود در بوندس لیگا ادامه دهد. بایرن مونیخ از سد شالکه گذشت/ ادا..

ادامه مطلب

مگویان رسما از استقلال جدا شد

به گزارش خبرآنلاین، هرایر مگویان مدافع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال که از ابتدای فصل با نظر منصوریان از این تیم کنار گذاشته شده است بود با توافق با ..

ادامه مطلب

گریمِ احساسات

نایب مدیر سابق زنان فدراسیون فوتبال : آزادی ورود زنان به ورزشگاه‌ها در گروی رعایت قانون است  گریمِ احساسات عبارات مهم : ایرانی ..

ادامه مطلب

تبریک رییس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم وزنه‌برداری کشور عزیزمان ایران

رییس جمهور در توئیتر کسب عنوان قهرمانی وزنه‌برداری ۲۰۱۷ مردان دنیا را تبریک گفت. تبریک رییس جمهور به مناسبت قهرمانی تیم وزنه برداری ایران..

ادامه مطلب

تیم ملی فوتبال ساحلی کشور عزیزمان ایران با شکست روسیه سوم شد

تیم ملی فوتبال ساحلی کشور عزیزمان ایران با پیروزی برابر روسیه عنوان سومی جام بین قاره ای را به خود تخصیص داده شده است داد. تیم ملی فوتبال ساحلی ..

ادامه مطلب

پیروزی تراکتورسازی در دربی تبریز

دربی تبریز میان دو تیم گسترش فولاد و تراکتورسازی در هفته هشتم مسابقه های لیگ برتر با برتری تراکتورسازی به آخر رسید. پیروزی تراکتورسازی در درب..

ادامه مطلب

رئال با 4 غایب به مصاف بارسلونا می‌رود

به گزارش ایلنا، با اعلام لیست بازیکنان رئال مادرید پیش از دیدار برابر بارسلونا در دیدار سوپرکاپ اسپانیا اعلام شد و طبق این لیست مارکوس یورنته و بورخ..

ادامه مطلب