غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

سروش صحت دبیر هنری جشنواره قصه‌گویی شد

سروش صحت طی حکمی به عنوان دبیر هنری بیست و یکمین «جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد. سروش صحت دبیر هنری ج..

ادامه مطلب

دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینما درگذشت

به گزارش خبرآنلاین، دنیس آکیاما از جمله بازیگران پرکار بود که در طول ۴ دهه فعالیت هنری در انبوهی از فیلم های سینمایی، سریال های تلویزیونی و صحنه تئ..

ادامه مطلب

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم. پرفروش ترین فیلم های دنیا در هفته جاری/ رتبه اول فروش، کدام فیلم ا..

ادامه مطلب

«پهلوان پهلوانان» قصه ای قاجاری ، «کوله پشتی» به زودی کلید می خورد

تهیه کننده سریال های تلویزیونی از تولید «کوله پشتی» و «پهلوان پهلوانان» سخن گفت و جزییاتی از آنها را توضیح داد. «کوله پشتی» به زودی کلید..

ادامه مطلب

خبرهای تازه از فیلمی با بازی گلاب آدینه و شمس لنگرودی

با آخر تدوین فیلم سینمایی «دوباره زندگی» به کارگردانی رضا فهیمی، صداگذاری این فیلم به وسیله علیرضا علویان در حال انجام است.  خبرهای تا..

ادامه مطلب

گفت و گو با شهرام مکری راجع به فیلم «هجوم»

شهرام مکری در «هجوم» به سراغ همان ساختار و فرمی رفته که در «ماهی و گربه» و فیلم های کوتاهش تجربه کرده بود ولی این بار روایت او پیچیده تر از سایر فیل..

ادامه مطلب

عوض کردن نامِ فیلم «هنوز نه»

فیلم نیمه‌بلند «هنوز نه» به کارگردانی رضا گوران با نام تازه «راه طولانی» آماده اکران شد. عوض کردن نامِ فیلم «هنوز نه» عبارات مهم : مردانه ..

ادامه مطلب

٣ جایزه تازه جهت «مالاریا»

فیلم سینمایی «مالاریا» موفق به کسب سه جایزه از جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو شد.  ٣ جایزه تازه جهت «مالاریا» عبارات مهم : آخ..

ادامه مطلب

زوج های هالیوودی که مناسب هم نبودند

هیچ کدام از زوج های هالیوودی به اندازه برد پیت و جنیفر آنیستون و یا ریس ویترسپون و رایان فیلیپ عجیب و به یاد ماندنی نیست ولی همه ما خیلی از ازدواج های هالیوود..

ادامه مطلب