غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد

انتقال اضطراری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم 18 سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را ک..

ادامه مطلب

جدول ، روند زیاد کردن قیمت سکه ادامه دارد+ کاهش قیمت دلار در بازار آزاد

امروز در صرافی‌ها سکه طرح قدیم یک میلیون و ۵۲۴ هزار و ۵۰۰ و سکه طرح تازه یک میلیون و ۴۷۰ هزار تومان به فروش رسید.  روند زیاد کردن قیم..

ادامه مطلب

مگویان رسما از استقلال جدا شد

به گزارش خبرآنلاین، هرایر مگویان مدافع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال که از ابتدای فصل با نظر منصوریان از این تیم کنار گذاشته شده است بود با توافق با ..

ادامه مطلب

برندگان مسابقه هر سال عکاسی استرالیا

عکاسی | مسابقه | برندگان | استرالیا | اخبار گوناگون برندگان مسابقه هر سال عکاسی استرالیا عبارات مهم : عکاسی برندگان مسابقه هر سا..

ادامه مطلب

پرتاب و فرود «فالکن-۹» , تصویر نجومی روز ناسا

هفته پیش، راکت «فالکن-۹» به فضا پرتاب شد و مرحله نخست موشک با موفقیت، عملیات خود را انجام داد. نمای پرتاب، جدایی و فرود مرحله نخست این موشک، عنوان تص..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران باید از منافع برجام بهره‌مند شود / گابریل

وزیر خارجه آلمان ضمن حمایت از برجام تاکید کرد که کشور عزیزمان ایران باید از منافع اقتصادی این توافق بهره مند شود. گابریل: کشور عزیزمان ایران باید از من..

ادامه مطلب

فروش فولکس واگن در ۲۰۱۷ به ۱۰.۷ میلیون ماشین رسید

فروش گروه خودروسازی فولکس واگن در سال گذشته به حدود ۱۰.۷ میلیون ماشین رسید که به این ترتیب این شرکت را بالاتر از تویوتا، به رتبه بزرگترین خودروساز دنیا..

ادامه مطلب

آخرین آمار مصدومان زلزله شب گذشته سرپل ذهاب

سخنگوی شرکت اورژانس کشور گفت: تعداد مصدومان زلزله دیشب سرپل ذهاب به 51 نفر رسیده است. آخرین آمار مصدومان زلزله شب گذشته سرپل ذهاب عبارات مهم..

ادامه مطلب

ترامپ به دنبال استفاده از وقت اعتراضات جهت تحریم تازه علیه کشور عزیزمان ایران است / سی‌ان‌ان

شبکه سی‌ان‌ان با تاکید بر اینکه رئیس‌جمهور آمریکا باید متوجه تاثیر کم لفاظی‌های خود علیه کشور عزیزمان ایران و حمایت از اعتراضات این کشور باشد، گزارش د..

ادامه مطلب

نجات عامل جنایت در آموزشگاه رانندگی از مجازات فوت

مردی که مدیر و مربی آموزشگاه رانندگی را با شلیک گلوله به قتل رسانده هست، بعد از جلب رضایت اولیای‌دم یکی از مقتولان به بخشش خانواده مقتول دیگر امیدوار..

ادامه مطلب