غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

پرفروش ترین فیلم های دنیا در هفته جاری/ رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟

عبارات مهم : میلیون

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می پردازیم.

به گزارش گروه تحریریه سایت جوان؛هر هفته گزارشی از پرفروش ترین فیلم های اکران شده است در سطح جهانی در اینترنت منتشر می شود. در حال حاضر فیلم ها و انیمیشن های بزرگی در سطح جهانی اکران شده است اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده اند.

در این گزارش به آخرین اوضاع انتشار یافته از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به 21 ژوئن 2017 ( 31 خرداد 1397 ) است و به تازگی در اینترنت منتشر شده، خواهیم پرداخت :

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

رتبه پنجم: فیلم « ددپول 2 » / فروش : 8.7 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دیوید لیچ » ساخته شده است است و در پنجمین هفته اکران توانست مبلغ 8.7 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 300 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « رایان رینالز » و «جاش برولین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 110 میلیون دلار است.

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

داستان این قسمت از فیلم ددپول روایتگر گروهی از افراد جهش یافته است که دور یکدیگر جمع می شوند تا از یک پسر فرزند با توانایی خاص در برابر سایر جهش یافته ها که همان ضدقهرمان ها هستند، مواظبت کنند.

رتبه چهارم: فیلم « سولو: داستان جنگ های ستاره ای » / فروش : 10 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «رُن هاوارد » ساخته شده است است و در چهارمین هفته اکران توانست مبلغ 10 میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز 190 میلیون دلار اعلام شده است هست. بازیگران مهم این فیلم « وودی هرلسن » و « امیلیا کلارک » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

داستان فیلم از جایی شروع میشود که شاهد اتفاقات هان سولو با چوباکا قبل از ملحق شدن آنها به شورشیان ائتلاف انقلابیون خواهیم بود که این حوادث و اتفاقات باید به رویارویی او با لاندو کالریزین منتهی شود.

رتبه سوم: فیلم « علامت » / فروش : 14.9 میلیون دلار

در این گزارش به آخرین اوضاع فروش فیلم‌های اکران شده است در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم.

این فیلم به کارگردانی « جف تامسیک » ساخته شده است است و در نخستین هفته اکران توانست مبلغ 14.9 میلیون دلار فروش کند. بازیگران مهم این فیلم « جرمی رنر » و « اد هلمز » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز مشخص نیست.

داستان فیلم از این قرار هست، گروه کوچکی که هم کلاسی های سابق یکدیگر هستند بازی ای را طراحی و سازماندهی می کنند که به خاطر آن بعضی مجبور می شوند به نقاط متفاوت سراسر کشور مسافرت کنند.

رتبه اول فروش، کدام فیلم است؟ ، پرفروش‌ترین فیلم‌های دنیا در هفته جاری

رتبه دوم: فیلم « هشت یار اوشن » / فروش : 19 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « گری راس » ساخته شده است است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ 19 میلیون دلار فروش کند. بازیگران مهم این فیلم « ساندرا بالک » و « آنا هاتاوی » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز 70 میلیون دلار است.

هشت یار اوشن ، داستان زندگی شخصی به نام دبی اوشن را روایت می کند که قصد دارد گروهی حرفه ای را جمع آوری کرده و در روز سالگرد مراسمی مهم در شهر نیویورک که هر ساله معروفترین افراد دنیا در آن حاضر می شوند، بزرگترین دزدی دنیا را انجام دهد.

رتبه اول: فیلم « شگفت انگیزان 2 » / فروش : 182 میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی « برد بِرد » ساخته شده است است و در نخستین هفته اکران توانست مبلغ 182 میلیون دلار فروش کند. بازیگران مهم این فیلم « هولی هانتر » و « سارا واول » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز مشخص نیست.

هنگامی که خانواده آقای شگفت انگیز قصد داشتند در آرامش و راحتی زندگی کنند، سر و کله یک موش کور پیدا می شود که با دستگاه عظیمش از دل زمین بیرون می آید و تصمیم می گیرد که شهر را به تصاحب کند. ولی باز هم شگفت انگیزان تصمیم می گیرند لباس های خود را بر تن کنند و به نبرد با این موجود خبیث بپردازند.

واژه های کلیدی: میلیون | داستان | بازیگران | کارگردانی | فیلم های اکران شده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog