غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینما درگذشت

به گزارش خبرآنلاین، دنیس آکیاما از جمله بازیگران پرکار بود که در طول ۴ دهه فعالیت هنری در انبوهی از فیلم های سینمایی، سریال های تلویزیونی و صحنه تئاتر نقش آفر

دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینما درگذشت

دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینما درگذشت

عبارات مهم : سینما

دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینِما در اثر عوارض بیماری سرطان از دنیا رفت.

به گزارش خبرآنلاین، دنیس آکیاما از جمله بازیگران پرکار بود که در طول ۴ دهه فعالیت هنری در انبوهی از فیلم های سینمایی، سریال های تلویزیونی و صحنه تئاتر نقش آفرینی کرد.

او در فیلم «جانی نمونیک» نقش شخصیت منفی را روبه روی کیانو ریوز بازی می کرد و در یکی از آخرین نقش آفرینی های خود در فیلم «پیکسل ها» کنار آدام سندلر جلوی دوربین رفت.

آکیاما هفته گذشته در تورنتو در اثر عوارض بیماری سرطان از دنیا رفت. او به گونه ای نادر و بدخیم از بیماری سرطان مبتلا بود.

از نخستین نقش آفرینی های او در عرصه سینِما می توان به فیلم «قلب های دربند» در سال ۱۹۸۷ اشاره کرد. او در آن فیلم با دیوید کراننبرگ همبازی شد. «گناهکار به اندازه گناه»، «مردان ایکس» و «معیارهای مفرط» بعضی از دیگر فیلم های این بازیگر پرکار هستند.

از آنجا که آکیاما از بازیگرانی نبود که نقش اول فیلم ها را بازی کند معمولاً در نقش های کوتاه بازی می کرد. شاید به یاد ماندنی ترین نقشی که بازی کرد برابر کیانو ریوز در فیلم «جانی نمونیک» بود که در آن نقش آدمکشی یاکوزا به نام شینجی را بازی می کرد.

آکیاما سال ۱۹۵۲ به دنیا آمد و در دانشگاه نیویورک روانشناسی خواند. او پیش از بازیگری در یک مرکز نگهداری از کودکان کار می کرد.

دنیس آکیاما بازیگر پرکار سینما درگذشت

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | بیماری | سینمای | بازیگری | سینمایی | بازیگران | فیلم های سینمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog