غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد

انتقال اضطراری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم 18 سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را کتک زده

قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد

عبارات مهم : کانال

انتقال اضطراری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم 18 سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را کتک زده و موجب فوت وی شده است بودند، با جلب رضایت اولیای دم از قصاص رهایی یافتند.

به گزارش جام جم، عصر 16 اسفند 94 جنازه مرد 37 ساله به نام پویا در کانال آب پاکدشت پیدا شد. شواهد نشان می داد این مرد بشدت مورد ضرب و جرح قرار گرفته و دست و پایش با بست پلاستیکی بسته شده است است.

با کشف شدن جنازه، پلیس به تحقیق پرداخت و دریافت قربانی به مواد مخدر اعتیاد داشته و مدتی قبل با دو برادرزنش که قصد انتقال وی به کمپ ترک اعتیاد را داشته اند، درگیر بوده هست. با افشای این ماجرا دو برادرزن قربانی به نام های علی و عباس بازداشت شدند.

قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد

آنها به درگیری مرگبار با دامادشان در راه انتقال به کمپ ترک اعتیاد اعتراف کردند. پرونده دو برادر جهت پیگیری به دادگاه فرستاده شده است بود که آنها توانستند با پرداخت دیه رضایت اولیای دم را جلب کنند و از قصاص نجات پیدا کنند.

به این ترتیب از جنبه عمومی جرم در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محمدباقر قربان زاده و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

انتقال اضطراری داماد معتاد به کمپ ترک اعتیاد، دو برادر زن را در برابر حکم 18 سال زندان قرار داد. آنها که در راه انتقال شوهرخواهر معتادشان به کمپ، وی را کتک زده

در جلسه دادگاه علی27ساله گفت: شوهر خواهرم معتاد بود و همین عنوان باعث شده است بود زندگی او و خواهرم تباه شود. من و برادرم عباس بارها از پویا خواستیم جهت ترک مواد مخدر به یک کمپ برود و آنجا خوابیدن شود ولی او قبول نمی کرد. به همین خاطر آخرین بار برابر منزل اش رفتیم و به بهانه صحبت کردن او را سوار ماشین کردیم. در بین راه پویا متوجه شد قصد انتقال وی به کمپ را داریم به همین خاطر با ما درگیر شد.او مدام تقلا می کرد و تلاش داشت خودش را از ماشین به بیرون پرت کند. من هم جهت آرام کردن او ناچار شدم دست و پاهایش را با بست پلاستیکی ببندم و او را کتک بزنم. من چند ضربه به سر شوهرخواهرم زدم. ناگهان متوجه شدم دیگر نفس نمی کشد. به همین خاطر از ترسم به عباس پیشنهاد دادم جنازه اش را داخل کانال آب بیندازیم. ما او را به داخل کانال آب انداختیم و به منزل برگشتیم.

سپس عباس 30ساله به دفاع پرداخت و گفت: قبول دارم در انتقال شوهر خواهرم به کمپ همراه برادرم بودم ولی من ضربه ای به پویا نزدم. هنگامی که بازداشت شدم همسرم باردار بودم و حالا فرزندم یک سال و نیمه هست. من و برادرم با پرداخت 120 میلیون تومان توانستیم رضایت اولیای دم را جلب کنیم و حالا تقاضا دارم قضات دادگاه به خاطر فرزندم در مجازاتم تخفیف قائل شوند.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد و دیروز با توجه به رضایت اولیای دم هر یک از متهمان را به 9 سال زندان محکوم کرد.

قتل داماد در راه کمپ ترک اعتیاد

واژه های کلیدی: کانال | انتقال | اعتیاد | دادگاه | ترک اعتیاد | پرداخت دیه | ترک اعتیاد | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog