غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار حوادث دوستی اینستاگرامی جهت دزدی مسلحانه

مرد جوان که بعداز طرح دوستی با دختران و پسران جوان به منزل آنها راه می‌یافت و مسلحانه اموالشان را دزدی می‌کرد، زمانی که در گرمخانه پنهان شده است بود، بازداشت شد

دوستی اینستاگرامی جهت دزدی مسلحانه

عبارات مهم : تصویر

مرد جوان که بعداز طرح دوستی با دختران و پسران جوان به منزل آنها راه می یافت و مسلحانه اموالشان را دزدی می کرد، زمانی که در گرمخانه پنهان شده است بود، بازداشت شد.

به گزارش جام جم، اوایل خرداد امسال پسر جوانی با حضور در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از پسرجوانی به اتهام دزدی مسلحانه اموالش شکایت کرد و به افسر تحقیق گفت: چند هفته پیش جهت عکاسی با دوربین قدیمی ام به پارک رفته بودم که باجوانی آشنا شدم و تصویری از وی گرفتم، بعد از این دوستی ارتباطمان تلفنی و اینستاگرامی ادامه داشت تا این که او یک روز جهت گرفتن تصویر های چاپ شده است به منزل ام آمد.

وی افزود: او مرا با سلاح کلتی که همراهش بود ترساندن به فوت کرد و پول، اموال قیمتی و لپ تاپم که اطلاعات و تصویر های شخصی و خانوادگی ام در آن بود را دزدی کرد و متواری شد . بعد تماس گرفت و ترساندن کرد که اگر پول ندهم، اطلاعات و تصویر ها را در اینستاگرام منتشر می کند و مرا به دردسر می اندازد.

دوستی اینستاگرامی جهت دزدی مسلحانه

پلیس در جست وجوی متهم بود که چند دختر و پسر دیگر نیز که در جریان دوستی خیابانی یا اینستاگرامی در دام همان متهم فراری گرفتار شده است بودند و مسلحانه اموالشان دزدی شده است بود، در پلیس آگاهی حاضر و از متهم شکایت کردند. آخر ردپای دزد 30 ساله به نام وحید دو روز پیش در گرمخانه ای به دست آمد و او بازداشت شد .

متهم به افسر تحقیق گفت: وضع مالی مان خوب نبود و اختلاف هایی با خانواده ام داشتم. در پی اختلاف با خانواده ام چند سال پیش از آنها جدا شدم و از هم خبر نداریم. مدتی در یک شرکت صوتی و تصویری کار کردم، ولی به خاطر درگیری و اختلاف با مدیرم اخراج شدم. بعداز آن کارهای متفاوت انجام دادم و این آخرهای هم تکدی می کردم.

مرد جوان که بعداز طرح دوستی با دختران و پسران جوان به منزل آنها راه می‌یافت و مسلحانه اموالشان را دزدی می‌کرد، زمانی که در گرمخانه پنهان شده است بود، بازداشت شد

وی افزود: شب ها در بوستان ها می خوابیدم و آخر سر از یک گرمخانه در آوردم . در آنجا افراد سارق، معتاد و کارتن خواب هم بودند. چند خلافکار هم آنجا بودند. من از وحشت این که بلایی سرم نیاورند، از یک اسباب بازی فروشی سلاح کلت قلابی خریدم. بعد تصمیم گرفتم دزدی های مسلحانه خیابانی انجام دهم که ناکام ماندم.

سارق ادامه داد: در ادامه با جا زدن خود به عنوان مهندس و فردی پولدار در اینستاگرام و نیز بوستان های سطح شهر طرح دوستی با دختران و پسران جوان می ریختم و بعد از جلب اعتمادشان به منزل هایشان می رفتم و با سلاح قلابی آنها را ترساندن کرده و اموال قیمتی، پول و لپ تاپ هایشان را دزدی می کردم. نوت بوک ها و اموال را می فروختم اگر تصویر های شخصی در نوت بوک ها بود به بهانه منتشر نکردن آنها، اخاذی می کردم.

با دستور قضایی تحقیقات جهت رازگشایی از دیگر جرایم متهم جوان ادامه دارد.

دوستی اینستاگرامی جهت دزدی مسلحانه

ش

واژه های کلیدی: تصویر | دوستی | اختلاف | تصویری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog