غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار بین الملل حقیقت را بگو! / جیمی کارتر به ترامپ

رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با اشاره به ریاست جمهوری دونالد ترامپ گفت: پول در سیاست، یک کشور را زیاد از آنکه به دموکراسی شبیه کند تبدیل به اولیگارشی می‌کند. 

حقیقت را بگو! / جیمی کارتر به ترامپ

جیمی کارتر به ترامپ: حقیقت را بگو!

عبارات مهم : سیاست

رئیس جمهوری سابق آمریکا با اشاره به ریاست جمهوری دونالد ترامپ گفت: پول در سیاست، یک کشور را زیاد از آنکه به دموکراسی شبیه کند تبدیل به اولیگارشی می کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جیمی کارتر، مدیر جمهوری اسبق آمریکا با انتقاد از سیاست خارجی و داخلی دولت فعلی آمریکا گفت پول در سیاست یک کشور را زیاد شبیه یک اولیگارشی می کند تا دموکراسی و دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا را به عنوان یک ناامید در عرصه جهانی به تصویر می کشد.

حقیقت را بگو! / جیمی کارتر به ترامپ

انتقادات کارتر سه شنبه در مرکز او در آتلانتا فراتر از ترامپ بود و مدیریت آمریکا در دوران رهبری جمهوری خواهان را نشانه گرفت. او در توصیه هایی به چهل و پنجمین مدیر جمهوری آمریکا گفت: صلح را حفظ کن، اوضاع حقوق بشری را ارتقا ببخش و حقیقت را بگو.

کارتر ۹۲ ساله صراحتا به سخنان تهدیدآمیز اخیر ترامپ علیه رهبر کره شمالی اشاره نکرد ولی گفت آمریکا باید مستقیما با این رهبر منزوی(رهبر کره شمالی) وارد گفت وگو شود و یک معاهده صلحی را به بحث بگذارد تا جایگزین آتش بسی ۱۹۵۳ شود که به جنگ کره آخر داد.

رئیس‌جمهوری سابق آمریکا با اشاره به ریاست جمهوری دونالد ترامپ گفت: پول در سیاست، یک کشور را زیاد از آنکه به دموکراسی شبیه کند تبدیل به اولیگارشی می‌کند. 

کارتر گفت: مردم کره شمالی توافقی را می خواهند که تضمین کند آمریکا حمله نخواهد کرد مگر آنکه کره شمالی به آمریکا و یا یک متحد آن خصوصا کره جنوبی حمله کند.

او تاکید کرد: تا زمانی که ما با آنها مذاکره نکرده و با آنها به عنوان یک انسان با احترام واکنش‌ها نکرده ایم، گمان نمی کنم که پیشرفتی کنیم.

واژه های کلیدی: سیاست | آمریکا | کره شمالی | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | رهبر کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog