غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار بین الملل اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد!

ویدیویی از رهبر کره‌شمالی که در حال اشک ریختن هست، ظاهرا به مقام‌های بلندپایه حزب کارگر کره‌شمالی نشان داده شده است است. 

اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد!

اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد!

عبارات مهم : آمریکا

ویدیویی از رهبر کره شمالی که در حال اشک ریختن هست، ظاهرا به مقام های بلندپایه حزب کارگر کره شمالی نشان داده شده است هست.

به گزارش ایسنا، یک فراری از کره شمالی در مصاحبه با روزنامه ملی آساهی شیمبون ژاپن گفت ظاهرا گریه کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بر سر ناتوانی او از ارتقای اوضاع اقتصادی کشورش بوده است.

گفته می شود این ویدیو آوریل دیده شده است است و احتمالا یک خبر رسمی از اون به حزب حاکم کشورش موسوم به کارگر بوده هست. در وقت افشای این ویدیو، کره شمالی در حال بررسی نشست احتمالی با ایالات متحده آمریکا بوده هست. ماه آوریل، کیم جونگ اون جهت نخستین بار خلع سلاح هسته ای را با پکن، سئول و واشنگتن روی میز مذاکره گذاشت.

اوضاع اقتصادی کره شمالی اشک اون را درآورد!

طبق بیانات این تبعه کره شمالی، ویدیوی مذکور احتمالا جهت ترغیب مقام های این کشور جهت پذیرش نتیجه های نشست آمریکا – کره شمالی بوده هست. این نشست جهت برگزاری در سنگاپور مورخ ۱۲ ژوئن برنامه ریزی شده است است ولی هنوز برگزاری آن در هاله ای از ابهام هست. این فراری به آساهی شیمبون گفت، او در جریان تماس با رابطی که هنوز در کره شمالی دارد از وجود این ویدیو مطلع شده است است.

سونگ جیونگ، از محققان حوزه حقوق بشر که با اتباعی از کره شمالی مصاحبه داشته، گفته است بیانات فراریان از کره شمالی غیر قابل اعتماد هست. او سال ۲۰۱۵ در مطلبی جهت گاردین نوشت: “دلیل آن این است که پرداخت هایی به مصاحبه شوندگان انجام می شود.” به گزارش گاردین، یک مقام دولت کره جنوبی از وزارت اتحاد مجدد گفته هست، این پرداخت ها از ۵۰ تا ۵۰۰ دلار به ازای هر ساعت و بسته به کیفیت اطلاعات ارائه شده است تفاوت دارد.

ویدیویی از رهبر کره‌شمالی که در حال اشک ریختن هست، ظاهرا به مقام‌های بلندپایه حزب کارگر کره‌شمالی نشان داده شده است است. 

واژه های کلیدی: آمریکا | اقتصادی | برگزاری | کره شمالی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog