غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار بین الملل انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: به عنوان یکی از دو فردی که می توانست رییس جمهوری آمریکا شود، آیا پلیس فدرال

انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی

انتقاد ترامپ از اف بی آی

عبارات مهم : انتقاد

رییس جمهوری آمریکا از پلیس فدرال و وزارت دادگستری این کشور انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: به عنوان یکی از دو فردی که می توانست رییس جمهوری آمریکا شود، آیا پلیس فدرال (اف بی آی) و یا وزارت دادگستری هیچ یک راجع به بررسی هایی که به طور محرمانه راجع به پل مانافورت (در خصوص اتهاماتی که از ده سال پیش مطرح بود) انجام می شد، در جریان کمپینم به من چیزی نگفتند؟ آنها باید به من اطلاع می دادند.

انتقاد ترامپ از اف‌بی‌آی

وی ادامه داد: مانافورت خیلی دیر به کمپین آمد و مدت کمی با ما بود (او با افرادی همچون رونالد ریگان، باب دول و بسیاری دیگر در سال های گذشته کار می کرد) ولی باید به ما گفته می شد که جیمز کومی و همکارانش روی او تحقیقاتی انجام می دادند و بدهید ترتیب او دیگر استخدام نمی شد.

بازرسان آمریکایی تاکنون ۲۲ کیفرخواست از جمله جهت دستیاران ارشد ترامپ مثل پل مانافورت، مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ و مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق آمریکا صادر کرده اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: به عنوان یکی از دو فردی که می توانست رییس جمهوری آمریکا شود، آیا پلیس فدرال

مانافورت چندین ماه در سال ۲۰۱۶ هدایت کمپین ریاست جمهوری ترامپ را بر عهده داشت. او اختیارات رابرت مولر، مدیر شورای خاص تحقیقات آمریکا را به چالش کشیده و از یک قاضی خواسته بود تا پرونده او راجع به توطئه پولشویی و بیانات نادرست را مختومه اعلام کند.

واژه های کلیدی: انتقاد | آمریکا | آمریکایی | دادگستری | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog