غلط اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه

غلط: اجاره قانون قانونی استفاده مالک مغازه مستاجر دانشنامه حقوقی تغییر شغل

گت بلاگز اخبار اجتماعی برخی فکر می‌کنند اگر مقامات را به جای امنِ بدون آلودگی ببریم، پرسشها حل می‌شود! ، انتقال پایتخت شدنی نیست

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه انتقال پایتخت شدنی نیست، گفت: این نگاه که باید از پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت کرده و برویم را شْدنی ن

برخی فکر می‌کنند اگر مقامات را به جای امنِ بدون آلودگی ببریم، پرسشها حل می‌شود! ، انتقال پایتخت شدنی نیست

انتقال پایتخت شدنی نیست/برخی فکر می کنند اگر مقامات را به جای امنِ بدون آلودگی ببریم، پرسشها حل می شود!

عبارات مهم : ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه انتقال پایتخت شدنی نیست، گفت: این نگاه که باید از پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت کرده و برویم را شْدنی نمی بینیم. اگر قرار بود انتقال پایتخت قابل اجرا باشد تا به حال این اتفاق رخ داده بود.

به گزارش ایلنا، محمود میرلوحی (عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران و عضو کمیسیون برنامه و بوجه) با بیان اینکه سه نوع نگاه نسبت به پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد، در پاسخ به این پرسش که آیا راه برون رفت از پرسشها امروز پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال پایتخت است؟ گفت: سه نوع نگاه نسبت به پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد، نگاهی که فقط بحران ها را می بیند و اعتقاد است کار پایتخت کشور عزیزمان ایران به آخر خط رسیده و مشکلاتش ازجمله آلودگی هوا، ترافیک قابل حل و فصل و درمان نیست.

معاون اجرایی شورای شهر ادامه داد: نگاه دوم این است که اساسا نباید به این پرسشها اعتنا کنیم. از همان اول هم به این پرسشها نگاه نکردند و نتیجه اش شرایطی است که امروز با آن مواجه هستیم.

برخی فکر می‌کنند اگر مقامات را به جای امنِ بدون آلودگی ببریم، پرسشها حل می‌شود! ، انتقال پایتخت شدنی نیست

عضو شورای شهر راه برون رفت از معضلات پایتخت کشور عزیزمان ایران را نگاه سومی دانست که شورای شهر هم به دنبالش است و افزود: پایتخت کشور عزیزمان ایران دارای ظرفیت های فراوان، پرسشها و چالش های قابل توجهی هست، براساس نگاه سوم باید با استفاده از تدبیر، مطالعه و جامع اندیشی پرسشها را حل کرد.

میرلوحی ادامه داد: پایتخت کشور عزیزمان ایران از نظر شاخصه های جغرافیایی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و غیره دارای ظرفیت های فراوان هست، ولی به علت غفلت و نبود جامع نگری در برنامه ها به این روز افتاده هست. در برنامه ها فقط به پرسشها به صورت بخشی نگاه می شود و کار ما هم شبیه همان اصطلاح است که می گوید “اومدم ابرو بردارم زدم چشمش را هم کور کردم.” یعنی آمدیم مشکلی را حل کنیم به جایش به پرسشها اضافه کردیم.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه انتقال پایتخت شدنی نیست، گفت: این نگاه که باید از پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت کرده و برویم را شْدنی ن

عضو شورای شهر با بیان اینکه شورا در برنامه پنج ساله سوم شهرداری به دنبال نگاهی جامع و همه جانبه گرانه هست، افزود: این نگاه که باید از پایتخت کشور عزیزمان ایران مهاجرت کرده و همه باید برویم را شْدنی نمی بینیم. اگر قرار بود انتقال پایتخت قابل اجرا باشد تا به حال این اتفاق رخ داده بود، چراکه این عنوان سال های طولانی است که مطرح شده است است.

میرلوحی با بیان اینکه بعضی استان ها جهت پایتخت شدن فرش قرمز پهن کرده بودند، ادامه داد: در وقت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و کازرونی، مطالعات و گزارش هایی جهت بررسی انتقال پایتخت صورت گرفت ولی بعید است که به این زودی ها این اتفاق بیفتد. بعضی تصور می کند که اگر مقامات را جایی ببریم که امن بوده و دود و آلودگی نداشته باشد، پرسشها و پرسشها کشور حل می شود!

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر، انباشت جمعیت در کلانشهرها را محصول سیاست های ناکارآمد قبل و بعد از انقلاب دانسته و با بیان اینکه پرسشها کلانشهرها و پایتخت کشور عزیزمان ایران نتیجه کارها خود مسئولان هست، افزود: به علت جنگ، خشکسالی، ناامنی مرزی و تحولات اقتصادی مهاجرت زیاد کردن پیدا کرده و به نوعی همه مهاجرت کرده اند. در این میان بعضی به مراکز استان و عده ای به مراکز شهرستان مهاجرت کردند.

برخی فکر می‌کنند اگر مقامات را به جای امنِ بدون آلودگی ببریم، پرسشها حل می‌شود! ، انتقال پایتخت شدنی نیست

وی در انتها خاطرنشان کرد: باید پایتخت کشور عزیزمان ایران را باتوجه به وضعیتی که دارد ببینیم و با طرح و برنامه هایی، چالش هایش را برطرف کرده، ظرفیت هایش را زیاد کردن داده و بالفعل کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | آلودگی | برنامه | مهاجرت | شورای شهر | آلودگی هوا | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog